* До края на Шампионата, отборът на Главболгарстрой се състезава под името АФК Строител.
Results Ceresit BSFL
 3DDPIPYHСТРИПСПЪТРАЙSGMAP
3DD Engineering 1-10-53-40-52-10-511-05-0
Pipe System4-2 0-20-84-33-21-02-06-0
Yes Hes2-62-7 1-83-42-12-65-312-3
АФК Строител*10-52-23-1 7-12-22-17-18-2
Интерприборсервиз5-39-13-06-6 6-31-67-014-0
Пътпроект6-31-16-22-62-5 4-13-113-1
Райкомерс3-22-04-06-22-42-2 7-04-0
Saint Gobain3-64-13-90-91-60-121-3 4-3
Mapei6-90-52-20-30-41-92-41-2 

League Table Ceresit BSFL - FINAL
 TeamPLWIDRLOPOGSGAGB
1АФК Строител*161231398733+54
2Интерприборсервиз161213378338+45
3Райкомерс161114345623+33
4Pipe System168352738380
5Пътпроект16736246938+31
6Yes Hes16619195059-9
73DD Engineering16619195860-2
8Saint Gobain16301392392-69
9Mapei160115121104-83

Match schedule
Ceresit BSFL (02/04/2013)
18:45Pipe System-Райкомерс1-0 (0-0)
18:45Yes Hes-Пътпроект2-1 (2-1)
18:45АФК Строител*-Интерприборсервиз7-1 (1-0)

Ceresit BSFL (09/04/2013)
18:45Пътпроект-Pipe System1-1 (0-0)
18:45Saint Gobain-АФК Строител*0-9 (0-4)
19:45Интерприборсервиз-Yes Hes3-0 (2-0)
19:45Райкомерс-3DD Engineering3-2 (1-1)

Ceresit BSFL (12/04/2013)
18:453DD Engineering-Saint Gobain11-0 (5-0)

Ceresit BSFL (16/04/2013)
18:453DD Engineering-Пътпроект2-1 (1-1)
18:45АФК Строител*-Mapei8-2 (4-1)
19:45Pipe System-Интерприборсервиз4-3 (1-2)
19:45Райкомерс-Saint Gobain7-0 (5-0)

Ceresit BSFL (19/04/2013)
19:45Yes Hes-Райкомерс2-6 (1-3)

Ceresit BSFL (23/04/2013)
18:45Mapei-Yes Hes2-2 (1-1)
19:45Интерприборсервиз-3DD Engineering5-3 (2-2)
19:45Пътпроект-Райкомерс4-1 (1-1)

Ceresit BSFL (26/04/2013)
18:45Saint Gobain-Mapei4-3 (2-3)
18:45Pipe System-3DD Engineering4-2 (3-1)

Ceresit BSFL (30/04/2013)
18:45Pipe System-Mapei6-0 (4-0)
18:45Yes Hes-АФК Строител*1-8 (0-4)
19:45Райкомерс-Интерприборсервиз2-4 (1-1)

Ceresit BSFL (07/05/2013)
19:30АФК Строител*-Pipe System2-2 (0-0)
20:30Интерприборсервиз-Пътпроект6-3 (2-1)
20:30Saint Gobain-Yes Hes3-9 (1-3)

Ceresit BSFL (10/05/2013)
20:30Райкомерс-Пътпроект2-2 (2-0)

Ceresit BSFL (14/05/2013)
19:30Pipe System-Yes Hes0-2 (0-0)
20:30Интерприборсервиз-Saint Gobain7-0 (5-0)
20:30Райкомерс-Mapei4-0 (2-0)

Ceresit BSFL (15/05/2013)
21:303DD Engineering-АФК Строител*3-4 (0-2)

Ceresit BSFL (17/05/2013)
19:30Пътпроект-Интерприборсервиз2-5 (1-3)

Ceresit BSFL (21/05/2013)
19:30Pipe System-Saint Gobain2-0 (1-0)
19:30Yes Hes-3DD Engineering2-6 (0-2)
20:30АФК Строител*-Райкомерс2-1 (2-0)
20:30Mapei-Пътпроект1-9 (0-5)

Ceresit BSFL (28/05/2013)
19:303DD Engineering-Pipe System1-1 (0-1)
19:30Пътпроект-АФК Строител*2-6 (1-3)
20:30Райкомерс-Yes Hes4-0 (1-0)
20:30Saint Gobain-Интерприборсервиз1-6 (1-0)

Ceresit BSFL (31/05/2013)
21:30АФК Строител*-Saint Gobain7-1 (4-1)

Ceresit BSFL (04/06/2013)
19:30Пътпроект-Yes Hes6-2 (1-1)
19:30Saint Gobain-3DD Engineering3-6 (0-2)
20:30Райкомерс-Pipe System2-0 (0-0)
20:30Mapei-АФК Строител*0-3 (0-2)

Ceresit BSFL (07/06/2013)
20:30Mapei-Интерприборсервиз0-4 (0-2)

Ceresit BSFL (11/06/2013)
19:30Pipe System-Пътпроект3-2 (2-2)
19:30Mapei-Saint Gobain1-2 (1-1)
20:30Интерприборсервиз-АФК Строител*6-6 (2-3)
20:303DD Engineering-Райкомерс0 - 5

Ceresit BSFL (13/06/2013)
19:45Yes Hes-Интерприборсервиз3-4 (2-4)

Ceresit BSFL (14/06/2013)
20:303DD Engineering-Mapei5 - 0

Ceresit BSFL (18/06/2013)
19:30Интерприборсервиз-Pipe System9-1 (4-0)
19:30АФК Строител*-Пътпроект2-2 (1-1)
20:30Saint Gobain-Райкомерс1-3 (1-1)

Ceresit BSFL (21/06/2013)
18:45Пътпроект-Saint Gobain3-1 (1-0)
18:453DD Engineering-Интерприборсервиз0 - 5
18:45Yes Hes-Mapei12-3 (6-1)

Ceresit BSFL (25/06/2013)
18:45Saint Gobain-Пътпроект0-12 (0-7)
18:45Mapei-Pipe System0 - 5
18:45АФК Строител*-3DD Engineering10-5 (5-2)

Ceresit BSFL (28/06/2013)
18:45Mapei-3DD Engineering6-9 (5-5)
18:45АФК Строител*-Yes Hes3-1 (1-0)
19:45Интерприборсервиз-Райкомерс1-6 (1-3)

Ceresit BSFL (02/07/2013)
18:45Пътпроект-3DD Engineering6-3 (3-1)
18:45Yes Hes-Pipe System2-7 (1-3)
19:45Mapei-Райкомерс2-4 (1-3)

Ceresit BSFL (05/07/2013)
18:45Pipe System-АФК Строител*0-8 (0-3)
18:45Yes Hes-Saint Gobain5-3 (3-2)
19:45Интерприборсервиз-Mapei14-0 (7-0)

Ceresit BSFL (09/07/2013)
18:453DD Engineering-Yes Hes0 - 5
18:45Пътпроект-Mapei13-1 (3-1)
18:45Saint Gobain-Pipe System4-1 (2-0)
19:45Райкомерс-АФК Строител*6-2 (4-1)

Goals Top 20 Ceresit BSFL - FINAL

Павлин Димитров (Интерприборсервиз)
PlayerNumber
Павлин Димитров (Интерприборсервиз)35
Владимир В Александров (АФК Строител*)27
Ангел Тошев (АФК Строител*)26
Николай В Николов (Пътпроект)23
Владимир И Младенов (АФК Строител*)18
Росен Х Ненчев (Yes Hes)18
Мирослав Ц Чипев (Интерприборсервиз)14
Румен Ч Цанов (Yes Hes)14
Кирил Г Иванов (Пътпроект)12
Венцислав В Зарев (Пътпроект)11
Иван И Славчев (3DD Engineering)11
Иван Л Кузев (Mapei)11
Ивайло М Стойчев (Pipe System)10
Владимир С Иванов (Пътпроект)9
Филип М Маринов (3DD Engineering)9
Ангел К Стайков (Интерприборсервиз)8
Емил О Методиев (Pipe System)8
Ивайло К Иванов (Райкомерс)8
Петко Й Фърцов (Райкомерс)8
Стоил А Фърцов (Райкомерс)8

Red cards Top 20 Ceresit BSFL - FINAL

Методи К Миланов (3DD Engineering)
PlayerNumber
Методи К Миланов (3DD Engineering)2
Александър Т Андонов (Saint Gobain)1
Добрин И Илиев (АФК Строител*)1
Живко И Миланов (Райкомерс)1
Стоян Зайков (Интерприборсервиз)1

Yellow cards Top 20 Ceresit BSFL - FINAL

Румен Ч Цанов (Yes Hes)
PlayerNumber
Румен Ч Цанов (Yes Hes)3
Стилиян Е Николов (Saint Gobain)3
Александър Т Андонов (Saint Gobain)2
Алекси Г Христов (Интерприборсервиз)2
Емил М Матеев (Yes Hes)2
Иван И Славчев (3DD Engineering)2
Мартин Христов (Mapei)2
Методи К Миланов (3DD Engineering)2
Павлин Димитров (Интерприборсервиз)2
Станислав Станев (АФК Строител*)2
Стоян Зайков (Интерприборсервиз)2
Цветан Г Стефанов (Yes Hes)2
Ангел Тошев (АФК Строител*)1
Андрей В Миладинов (Mapei)1
Благовест С Мичев (Райкомерс)1
Валентин Г Терзиев (Пътпроект)1
Васил Димитров (Райкомерс)1
Васил К Благоев (3DD Engineering)1
Веселин И Луков (АФК Строител*)1
Владимир В Александров (АФК Строител*)1



   This page is made with HisPage ©Sports League.